Afirmace pro rok 2012

04.01.2012 15:04

 

Nové týdenní afirmace podle Egyptského Tarotu a Bhagavadgíty naleznete na: www.astro-aura.cz/novinky/afirmace-pro-rok-2012/

Potěší nejen všechny, kdo mají vztah ke starému Egyptu - ale i ty, kdo hledají souvztažnosti vyšší spirituality všude kolem sebe - a především v sobě samotných. Obraz karty je určen nejen k přemýšlení o její symbolice, ale především k zakotvení zraku a pro zklidnění k meditaci.

Cesta k Sobě, k Poznání svého pravého Já (ke své Ryzí Existenci - která je současně Existencí všeho, co jest) je neměnným základem všech spirituálních linií již od počátku věků. Tuto cestu znala i původní náboženství starodávného Egypta (potvrzení snadno nalezneme i v přebohaté symbolice jeho kultury) - než ji postupně zkažení "veleknězi" přivedli na scestí a společně s ní i celou egyptskou civilizaci.

 

 

V hinduismu však tato ryzí stezka poznání existuje až do dnešních dnů - a přestože i ona má své mnohé nevlastní sestry, které postupně ztratily její čistotu, můžeme ji opakovaně nalézat ve vzácných životech Bytostí- Satguruů, které jsou nejen potvrzením její neměnné platnosti, ale současně i jejími opatrovateli a sdělovateli (a dokáží ji předávat i zcela beze slov).

Bhagavadgíta je jedním z nejznámějších dochovaných textů védské tradice, která dodnes tvoří základní esenci hinduistického náboženství a především jógické tradice - jeho praktické části. Text z této svaté knihy, umístěný  pod kartou Egyptského Tarotu, je určen nejen k běžnému rozjímání nad jeho obsahem a ke kontemplaci, ale především k vnitřnímu hledání  a nakonec i uplatnění jeho významu - uvnitř sebe sama.

 

 

 

Astro-Aura, cesty sebepoznání © 1998-2019

Vytvořeno službou Webnode