Čtenáři, klienti a spřízněné duše

11.08.2016 11:46


Čtenáři a klienti jsou, a to je jedna z velmi krásných věcí v této práci, skutečně velmi různorodí -  všichni jsou vítáni!


Spřízněné duše zde mohou načerpat asi nejvíce inspirace. Jsou jimi všichni, kdo nechodí životem s klapkami na očích a snaží se o vnitřní sebezlepšení, protože pochopili, že každá změna začíná především u nás samotných.


Je zbytečné chtít cokoliv po druhých, nejdeme-li sami a jako první příkladem. Nemusí jít o žádná velká gesta a cíle, naopak - toto se prokazuje těmi nejobyčejnějšími maličkostmi všedního dne.


Často to od nás očekávají už naše malé děti - a plným právem -  svět by byl jiný, kdybychom se byli ochotni alespoń kvůli nim vylepšit a změnit. Všichni přece známe to kázání o vodě a vínu.  Je s podivem, proč naše ratolesti posléze mnozí pracně a beze studu učíme, že v praxi je to jinak a že to nefunguje ... je to ale první, zásadní lež, na které pak stojí i většina lží ostatních a následkem toho se prohlubují pokřivené charaktery a zákonitě i osudy mnohých lidí a tím i celé společnosti. Je otázkou, zda takový přístup vůbec spňuje elementární způsobilost k výchově dalších generací.


Cesta ke štěstí vede jiným směrem. Přijít si na to dříve či později musí každý sám. Pak začne platit, že "minulost je prach" - a že důležité je jen to, jací jsme právě teď. Vždycky je jenom "teď" - už i fyzici to dobře vědí.


Spřízněné duše neuspokojuje takový běžný (běžný sice bohužel ano, normální v pravém slova smyslu ovšem nikoliv) přístup a pohodlnost ve všech ohledech, ale ani materialismus jako životní filozofie. Ten totiž poněkud uráží jejich zjemnělé city a vrozenou ryzost, inteligenci a také vyšší intuici, která jim o životě naznačuje cosi podstatně hlubšího. Ptají se zejména "Kdo jsem, odkud pocházím a kam se vracím?" Astro-Aura, cesty sebepoznání © 1998-2019

Vytvořeno službou Webnode