Dárkové poukazy

27.09.2011 19:35

 

Rádi byste své blízké překvapili netradiční pozorností?

Na všechny služby Astro-Aury si můžete nechat vystavit dárkový poukaz.

Bude Vám vystaven ihned po přijetí platby na číslo jejího účtu, viz.  Prohlášení na konci stránky. Do té doby budete mít u sebe  potvrzenou jeho předběžnou objednávku.

Stačí si o něj napsat listovní poštou či e-mailem anebo zatelefonovat, nejlépe v doporučený čas, kdy máte jistotu, že se dovoláte.

 

Můžete také zaplatit libovolnou částku s tím, že si dotyčný svou službu vybere později sám.

Eventuální rozdíl v ceně se hotovostně nevrací, ale je poskytnuta adekvátní služba navíc.

K vyzvednutí je dárkový poukaz podle časových možností obdarovaného, s platností 1rok - je to tedy současně možnost, jak využít letošní ceny služeb i pro rok 2014, v němž se poněkud navýší.

 

Všechny služby z dárkových poukazů jsou časově i náplní více vedeny podle přání klienta  - s ještě větším důrazem zejména na klady a pozitiva ( v běžných konzultacích je poukázáno podle potřeb na oboje, tedy i na naše slabé stránky). Není tedy třeba se obávat žádné eventuální nevhodnosti takovéhoto dárku.

 

 

PROHLÁŠENÍ - ČTĚTE POZORNĚ:

Astro-Aura prohlašuje, že nikdo  není oprávněn jejím jménem od klientů  inkasovat jakékoliv  finanční částky. Pokud se s tím přesto někde setkáte, prosíme o Vaše laskavé upozornění na emailovou adresu astro.aura@seznam.cz.

 

 

 

 

Astro-Aura, cesty sebepoznání © 1998-2019

Vytvořeno službou Webnode