Motýli - bytosti spojené s energií Slunce

17.03.2011 20:52

 

Motýli - bytosti spojené s energií Slunce

 

 Úžasná fotografická práce pana Marka Vojtíška, věnující se naší přírodě a také motýlům, poukazuje nejen na krásu naší flóry a fauny, ale i na to, jak velice citlivý je život v nejrůznějších biologických formách. O tom se můžete dočíst na jeho webu věnovaného motýlům https://motyli.kolas.cz/ především v článku: "Motýli a přírodní prostředí".

 

V jeho řádcích se můžeme konkrétně přesvědčit, že skutečně všechno souvisí se vším, že Život funguje na principu Jednoty tak, jak od pradávna říkají védy a všichni Mudrcové, všechny Osvobozené Duše, Mistři, Guruové - www.astro-aura.cz/filozofie-advaita/. Dopustíme-li tedy vyhynutí byť i jednoho jediného druhu, dopouštíme se vlastně čehosi nepěkného a ohrožujícího i na nás samotných, protože toto pravidlo jednoty platí univerzálně, nejen ve světě spirituálním.

 

Speciálně motýli jsou už i vědci popsáni jako ty nejcitlivější rezonátory byť i jen velice nepatrných až námi nepostřehnutelných změn v celé přírodě. O tom, že tento živočišný druh je spojen skutečně s těmi nevyššími energiemi našeho planetárního systému, a že tedy vše co se s nimi děje, je prvotní informací o každé životní formě na naší Zemi, mluví už dávno mimo jiné i Aura-soma www.astro-aura.cz/aura-soma/motyli-esence/ .  

 

Panu Vojtíškovi patří za tuto celou překrásnou práci velké poděkování nás všech - co vše asi obnáší si můžete snadněji představit, když se podíváte na celé jeho dílo. Všichni se můžeme nejen s jeho fotografiemi, články atp. setkávat na webových stránkách https://www.kolas.cz/, speciálně s motýly pak na https://motyli.kolas.cz/ a také na https://www.facebook.com/kolas.cz.

 

Osobně velice děkuji panu Vojtíškovi za udělení bezplatného souhlasu s publikováním některých jeho fotografií i zde - věřím, že i tento prostor přispěje nejen k naší radosti, také ovšem i k hlubšímu zamyšlení - a k rozšíření známosti nevšedního autorství pana Vojtíška - i mimo řady fotografů.

 

autor fotografie pan Marek Vojtíšek: Babočka jilmová (Nymphalis polychloros), Krkonoše, Vébrův důl, srpen 2000  www.kolas.cz/

 

Přispěl(a): jj

 

 

Astro-Aura, cesty sebepoznání © 1998-2019

Vytvořeno službou Webnode