Plná Luna březen 2013

25.03.2013 14:10

 

Fáze plné Luny - úplněk tuto středu - 27.3. 2013 (vrcholí v dopoledních hodinách, ale její působnost lze registrovat až dva tři dny předem a den poté) - se pohybuje ve velmi vypjatých konstelacích.

Lze očekávat výbušné, militantní střety a situace všeho druhu, zejména v kombinaci s elementem kovu a ohně, prudké a překvapivé (tedy například požáry, úrazy a nehody ohněm či za jeho doprovodu, střelba, hrozba odvet za použití ničivé a velmi prudké síly, místy se mohou objevovat sopečné projevy, náročné mohou být i právě prováděné operace a jiné lékařské a další zákroky, akce apod.). Chronicky nemocní pocítí při některých druzích onemocněních nečekané zhoršení, které si může vyžádat akutní zásah. Snadno se mohou rozhořet ničivá nepřátelství zejména tam, kde už předem existoval názorový a jiný nesoulad - včetně náboženství, zahraničních témat, oblasti jakékoliv konkurence atp.

V přímém střetu je v nové síle také ženská a mužská energie ve všech podobách, především v rodinných a partnerských, mileneckých vztazích (nebezpečná žárlivost) a zejména tam, kde je s nimi ve střetu jakýkoliv kariéristický a příliš individuálně vyhraněný postoj některých osob - i s negativními vlivy na domov jako takový, nemovitosti apod. Tentokráte nepůjde jen o nálady a další psychické působení, ale o přímý vliv na hmotu a realitu - důsledky proto mohou být snadno viditelné a také fyzicky bolestnější.

Pomáhá vnitřní klid a zralost, jasná mysl, meditace, raději úplné zdržení se činnosti, obzvláště nutně tam, kde není ochota ke kompromisu anebo kde vládne naopak snaha druhé přesvědčit za každou cenu -  a obecně raději i celkově touhy po aktuálním vyřešení problémů, vhodné je omezení všech nesouladných kontaktů a naopak výrazná podpora stran přátelských (pozor ale, je nyní současně doopravdy velmi těžké odlišit, kdo je skutečný přítel a kdo třeba i záměrně klame) apod.

 

     

Astro-Aura, cesty sebepoznání © 1998-2019

Vytvořeno službou Webnode