Novinka roku 2016 -

poradna zdarma i pro neregistrované. Je nazvána obecně jako esoterická (jsou použity různé obory Astro-Aury - astrologie, numerologie, tarot a ostatní druhy karet, ale také další, jemnější metody - podle Vašeho přání anebo podle zohlednění typu dotazu).

Každý týden bude vybrán a zodpovězen jeden dotaz. Výběr je preferován z těch, které jsou vážné, naléhavé, obsahují plná data (křestní jméno, datum, čas a místo narození) a další časové informace (kdy nastal problém, vznikla situace, data zúčastnělých osob atp.).

Týdenní esoterická poradna zdarma

Datum 08.08.2019
Vložil Kristýna
Titulek Laska laska

Dobrý den chtěla bych se zeptat na lasku jestli nekdy potkám to ho pravého jsem narozena 16.7.1992 dekuji Kristýna

Datum 16.08.2019
Vložil Pro Kristýnu
Titulek Re: Laska laska

Dobrý den,
ještě dostanete od osudu "nabídky", Kristýnko. Jen se nenechte negativně motivovat tím, co už jste v minulosti (karmické nevyjímaje) prožila. Také pro Vás může být všeobecně výhodné zaměřit se v první řadě na hlubší poznání sebe. Protože pak se snadněji a včas vyznáte v tom, co (nebo kdo) k Vám přichází a budete odolnější bez toho, abyste musela prožívat přílišná dramata. Bude pak pro Vás také mnohem snadnější regenerovat svoje hluboké city a dát jim v životě prostor, aniž byste za to platila příliš vysokou cenu - anebo se naopak bála něco ze sebe "investovat".
Takže na toho pravého jen pasivně nečekejte, ale "připravujte" se na něj :),
zdravím Vás, J.Kuchtová.

Datum 18.07.2019
Vložil Zdeněk
Titulek Profesní poslání

Dobrý den, stále naléhavěji se snažím "zjistit" v jaké oblasti, resp.kde konkrétně je moje profesní "místo" - zaměstnání, nebo lépe poslání v tomto životě?
Srdečně děkuji,
Zdeněk, 21.4.1964

Datum 18.07.2019
Vložil Pro Zdeňka
Titulek Re: Profesní poslání

Dobrý večer, pane Zdeňku,

děkuji Vám za otázku i důvěru. Nevěděl byste prosím alespoň přibližně čas svého narození a nenapsal i jeho místo?
Pak by odpověď mohla být konkrétnější... :)

Děkuji předem za odpověď - JK.

Datum 19.07.2019
Vložil Zdeněk
Titulek Re: Re: Profesní poslání

Dobrý den, tak nevím, jestli se moje předchozí odpověď odeslala, posílám znovu a předem mnohokrát děkuji:
Zdeněk Markvart, 21.4.1964 , narozen kolem 21.30 v Děčíně.
Srdečně děkuji,
778736385
zmarkvart@volny.cz

Datum 23.07.2019
Vložil Pro Zdeňka
Titulek Re: Re: Re: Profesní poslání

Dobrý den,
zobrazila se jen část, kterou můžete ve výpise dotazů vidět, děkuji tedy za doplnění informací, do týdne odpovím,
s pozdravem - JK.

Datum 31.07.2019
Vložil Pro Zdeňka
Titulek Re: Re: Re: Re: Profesní poslání

Dobrý den, pane Zdeňku,

beru Váš udaný čas narození jako přesný – i pár minut však může některé, zejména finančně - pracovní astrologické náhledy úplně změnit, takže pokud by Vám napsané nesedělo, je třeba řešit vše s přímou zpětnou vazbou a správný čas společně "najít"a nastavit.

Vaším úkolem (tedy také posláním) je tyto dva aspekty profese (zaměstnání-poslání; mohou být totiž jinak zcela odlišného druhu, pak se ale nabízí možnost mít spíše dvě souběžné činnosti, aby byl člověk spokojenější) nějak ve všech směrech funkčně a prakticky spojit tak, aby se Váš kýžený osobní rozvoj a ideály už nekřížily s výdělkem. Tohle poslední řečené je pro Vás naprosto zásadní věc a možná zde bych už měla přestat psát :)
Činnost, kterou máte rád, a které věříte, se naučte sám provádět co nejdokonaleji - a pak se pokuste nabídnout ji jako jedinečnou novinku lidem tak, aby se stala žádaná natolik, že se v ní za čas utvoří třeba i zaměstnanecký či nějaký „globálnější“ a především oficiálně uznávaný status (např. aby se staly státem či velkými společnostmi, organizacemi - a nemusí se jednat jen o tuzemské, dokonce naopak - atp. - smluvně proplácené), abyste měl její financování zajištěné vlastně předem. Nemůžete totiž sázet na nic jiného, než na "jistotu". To předpokládá také některé oficiální žádosti či jednání s nějakými úředními místy či s velkými společnostmi a kompetentními, mocnými lidmi, kteří toto ze své pozice mohou zprostředkovat, zajistit či nastavit. Sám toto všechno udělat z principu nemůžete, potřebujete velkou a všemožnou podporu, ev. také sponzorství. Pracovat se skrytými, problematickými věcmi, které sám nějak u druhých či ve společnosti odhalíte, které dokážete nejen kriticky vnímat, ale především napravovat, je jednou z možností či aspektem, který označuje jeden z mnoha způsobů Vaší práce. Dále například v oblasti služeb zabývajícími se nějakou péčí o druhé či ozdravujícími a kontrolními mechanismy v oblasti zdraví, zdravým, ale fortelným a dobrým jídlem, speciálními výživnými, přesto uzdravujícími, potažmo zeštíhlujícími dietami a cvičením, kondicí, dokonce zdravým "vzhledem" – ale i nutnou průvodní nevšední a žádanou osvětou, která z mnoha věcí může udělat třeba i módní záležitost, byť veskrze praktickou, zdravou a užitečnou či alespoň pěknou. A to vše spíše pro mladší generaci. Ženy a lidé ryzího charakteru anebo Ti, kteří chtějí spolupracovat a mají na to finance či jiné nástroje (pozor ale vše v této větě napsané má svá velká úskalí a kdybyste si nedal pozor, doplatil byste na to -také se u Vás velmi prolíná i soukromé partnerství s prací...), by Vám mohli velmi výrazně pomoci. Současně jim však nesmíte dovolit, aby Vás v té činnosti podstatně omezili, abyste se stal rukojmím jejich podpory. Také sám zacházejte opatrně s přitažlivostí, která se někdy v podobných setkáních utváří – etika je pro Vás také zásadní a její ev. porušení byste musel zaplatit naopak "ze svého". Možná by to vše šlo spojit i se širší činností ohledně správy prostor , budov či pozemků k tomu potřebných, nebo nějakých estetických doplňků, s nějakou průvodní krásou. Některé aspekty vedou k oblastem finančnictví, bankovnictví - vytváření rezerv v nich a z nich - a obchodu, ale na to také - zejména ev. v oblasti podnikání pozor – jinak zaměstnanecky, pokud Vám podobné vyhovuje, vytrvalost je nejlepší. Pak možná mít ostatní věci spíše jako tu druhou činnost. V neposlední řadě potřebujete mít možnost uplatnit ve své práci novátorskou kreativitu a mít dostatek volnosti a pociťované radosti, abyste v ní mohl být doopravdy šťastný. To chce ale současně kus odvahy dovolit i sám sobě nepotlačovat zásadní rysy své osobnosti, včetně některých vůdčích aspirací.
Ve Vašem věku už jsou mnohem důležitější pocity, které ze své práce máte, a které do ní chcete i sám s empatií a velkými city vkládat, v tom je i kus zodpovědnosti vůči sobě a světu – a touha sám jít přitom tak, abyste i sám vnitřně rostl a aby Vám to všechno dávalo opravdový, hluboký smysl a naplňovalo Vaši duši, která si z minulosti přinesla určitou moudrost, kterou tušíte a získáváte díky tomu snadněji větší stabilitu, ale která je někdy upozaděna tlakem hmotných energií. V mládí stačilo prostě vydělávat. Avšak tento postoj sám o sobě by Vás táhl vývojově dolů. Zlatá střední cesta tak může být opravdu zlatou, protože pokud budete své ideály vnímat v úplném kontrastu se zodpovědností a hmotnou odměnou, je těžké se vůbec někam v tomto smyslu pohnout a žít život bez nejrůznějších, navíc opakovaných ztrát, finančních nevyjímaje. A přitom právě ty vzrůstající ideály, dokonce i určitá filozofie a přitažlivost k nejrůznějším tajemstvím a dálkám, jsou Vaším velkým motorem.
Máte mnoho karmických darů (pozor, ale je tu současně i zátěž z minulosti a právě například i ve vazbě na finance), ze kterých můžete čerpat – některé vlivné či nějak společensky uznávané přátele, možná jsou ještě ještě přes někoho, ale k dispozici by byli - ale i vlastní praktické nápady, intuici, dokonce i jakési skryté či „tajemné“ schopnosti. Duše se ale musí správně projevit i v tomto hmotném světě – jinak bude mít tendenci tiše dřímat v ústraní a pak její vliv slábne – a Vám pak zbude přílišný tlak hmoty se vším všudy.
U Vás je hodně věcí silněji provázaných, nějak ta odpověď nešla omezit, a i tak možná vyvolá více nových otázek, než poskytne odpovědí. Pak si spíše můžete vybrat některou z konzultací. Vlastně si ani nemůžeme být jisti v tom, jak máme nastaveny, krom toho času narození, také některé stěžejní pojmy, jako například právě to "poslání". Přesto snad alespoň něco z napsaného Vám bude přínosné. ...Zdravím Vás, JK.

Datum 31.07.2019
Vložil Zdeněk
Titulek Re: Re: Re: Re: Re: Profesní poslání

Mnohokrát děkuji. Opravdu. Třema slovy: úžasné, přesné, fantastické.... Musím Vám proto na e-mail: astro.aura@seznam.cz ještě něco napsat. Srdečně Vám děkuji

Datum 01.08.2019
Vložil Pro Zdeňka
Titulek Re: Re: Rne: Re: Re: Re: Profesní poslání

Dobrý den, pane Zdeňku,
také Vám mnohokrát a také srdečně :) - velmi děkuji za taková krásná slova i vyplnění "dotazníku" spokojenosti, moc si toho vážím - zdravím Vás, J.Kuchtová.

Datum 08.06.2019
Vložil Marie
Titulek Práce

Dobrý den, nar.4.1.1970,chystám změnu zaměstnání je toto rozhodnutí do budoucna správné?

 

Byli jste spokojeni?

Využili jste týdenní poradnu zdarma? Podělte se s ostatními o svou zkušenost.

Astro-Aura, cesty sebepoznání © 1998-2019

Vytvořeno službou Webnode