Novinka roku 2016 -

poradna zdarma i pro neregistrované. Je nazvána obecně jako esoterická (jsou použity různé obory Astro-Aury - astrologie, numerologie, tarot a ostatní druhy karet, ale také další, jemnější metody - podle Vašeho přání anebo podle zohlednění typu dotazu).

Každý týden bude vybrán a zodpovězen jeden dotaz. Výběr je preferován z těch, které jsou vážné, naléhavé, obsahují plná data (křestní jméno, datum, čas a místo narození) a další časové informace (kdy nastal problém, vznikla situace, data zúčastnělých osob atp.).

Týdenní esoterická poradna zdarma

Datum 08.06.2019
Vložil Marie
Titulek Práce

Dobrý den, nar.4.1.1970,chystám změnu zaměstnání je toto rozhodnutí do budoucna správné?

Datum 11.06.2019
Vložil Pro Marii
Titulek Re: Práce

Dobrý den, paní Marie,

děkuji za otázku, důvěru. Je pravda, že křečovitě se držet všeho starého, stresujícího a nevyhovujícího je u Vás - prostě - k ničemu. Ale na druhou stranu udělat příliš radikální či neuváženou změnu anebo změnu například pouze kvůli vztahovým vazbám v rámci zaměstnání, by nakonec opravdu nemuselo dopadnout podle očekávání. Takže buďte při tomto plánování hodně rozvážná a vůbec nespěchejte (opravdu se v té stávající práci již nic pro Vás nemůže změnit?). Ale jinak se dá říci, že pokud se rozhodnete ve správný čas a především se zohledněním všeho, čeho jste doposud v práci dosáhla - to znamená, nezačínat nikde jako úplný začátečník ve Vám zcela neznámém oboru, kde byste nemohla uplatnit své předchozí profesní zkušenosti a kde byste nemohla růst anebo mít rovnou lepší či pro Vás i třeba jen osobně prostě jinak výhodnější pozici - pak je změna přece jenom lepší než frustrující stres (jak to říci jinak?) vyplývající nejen z práce samotné, ale i z dlouhodobé nespokojenosti a celkového přetížení a nejrůznějšího omezování. Jen - opravdu ji velmi dobře, moudře uvažte a naplánujte.

Přeji tedy hodně štěstí - J.Kuchtová.

Datum 26.04.2019
Vložil Jitka
Titulek finance

Dobrý den,prosím o výklad na finance,zda bude lépe.
Jitka 20.10.1975

Datum 28.04.2019
Vložil Pro Jitku
Titulek Re: finance

Dobrý den, milá Jitko,

je třeba přidržet se toho, co alespoň nějak funguje a snažit se najít alespoň trochu souladu v tom, co je.
Nechci Vás demotivovat, ale výše uvedené je důležité především proto, že některé problémy (mohou být zatím i skryté) Vašeho života budou kulminovat teprve ještě v dalších měsících - letech. Takže i kdyby nastalo, finanční vylepšení - a to určitě nevylučuji, dokonce naopak :) - nedoporučuji Vám je brát jako statickou a danou, vyřešenou záležitost. Naopak, buďte opatrná, obezřetná, dávejte si stranou, co můžete a nevěřte moc ani lidem, ani okolnostem.

Toto je jen velmi hrubý nástin, vzhledem k tomu, že neznám všechna data a nemám přímou zpětnou vazbu.
Snad Vám to i tak může být užitečné. V opačném případě můžete ještě nahlédnout do nabídky služeb Astro-Aury:
https://www.astro-aura.cz/products/nabidka-sluzeb-astro-aury/

Ať se vše začne nakonec dařit, s pozdravem - J.Kuchtová.

Datum 09.04.2019
Vložil Stanislava
Titulek Svatba

Dobrý den, ráda bych se zeptala na svou svatbu. Vztah s partnerem trvá už 5 a půl roku a vcelku jsem spokojená, ale ráda bych, aby se náš vztah posunul dál. Prosím, je-li to možné, můžu se zeptat, jestli se vezmeme a pokud ano, přibližně aspoň ve kterém roce? Jsem narozena 5. 2. 1983, partner 5. 9. 1973. Předem mockrát děkuji a přeji krásný den.

Datum 16.04.2019
Vložil Pro Stanislavu
Titulek Re: Svatba

Dobrý večer, milá Stanislavo,

on si Vás - a především z lásky - může skutečně "vzít". Jen si nejsem jistá, zdali byste po tom měla tolik toužit. Ono se mezi Vámi totiž ukazuje, že za čas by se v zákonitém svazku objevily potíže mnohem snadněji, než bez této formy soužití...ale nemám všechny potřebné informace, abych nyní řekla všechny podrobnosti - tak si ev. vyberte nějakou konzultaci, pokud uznáte za vhodné více se o Vás a Vašem svazku v tomto smyslu ještě dozvědět.

Přeji krásné Velikonoce a stále pěkný vztah - J.Kuchtová.

Datum 07.04.2019
Vložil Pavlina
Titulek rodina

Dekuji za info, tesim se na odpověď

Datum 07.04.2019
Vložil Pro Pavlínu
Titulek Re: rodina

Pěkný večer, milá Pavlíno,

ještě jednou se moc omlouvám za nechtěnou prodlevu. Ptáte se v jedné větě vlastně na dvě záležitosti, které se Vám ale mohou dít ještě oddělené, než se splní společně - respektive můžete mít ještě více vztahových nabídek, než přijde na rodinu, tedy pokud toto nebudete chtít násilně spojit za každou cenu.
Ve Vašem případě to jinak může být i ve vyšším věku, tedy se tím přáním zbytečně nestresujte. Nejsem si vůbec jistá, zdali by Vám přesnější časová specifikace neuškodila ... přesto, pokud na tom budete trvat, raději si s Vámi o tom promluvím alespoň po telefonu, tak se eventuálně kdykoliv ozvěte.
Není to totiž náhoda, ale jednak vlivy vztahů či jejich nabídek, které jste již měla (a které jste podle toho, jak se mne nyní ptáte, buďto neakceptovala anebo tak nějak nerozpoznala - či je něco zhatilo), také je to součást Vašeho vnitřního růstu a v neposlední řadě jsou to také vlivy, které jdou za rámec tohoto života.
Udržujte se svěží na těle i na duchu a zbytek nechte plynout - prozatím svou energii můžete věnovat záležitostem, na které později - s rodinou - mít čas, prostor a celkové možnosti na nějakou dobu mít zase naopak nebudete.

Moudrý je přece ten, kdo se stará o to, co má, nikoliv o to, co nemá :);
přeji Vám ovšem splnění všech Vašich přání, J.Kuchtová.

Datum 10.03.2019
Vložil Pavlina
Titulek Rodina

Jeste cas narození 15.20. Dekuji Pavlína

Datum 01.04.2019
Vložil Pro Pavlínu
Titulek Re: Rodina

Dobrý den, milá Pavlíno,

moc se omlouvám za prodlevu,
do neděle Vám odpovím.

Mějte krásné jarní dny - J.Kuchtová.

 

Byli jste spokojeni?

Využili jste týdenní poradnu zdarma? Podělte se s ostatními o svou zkušenost.

Astro-Aura, cesty sebepoznání © 1998-2019

Vytvořeno službou Webnode